41-NKA12H-NWO
Manufacturer Part Number:
41-NKA12H-NWO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF AMBER
Manufacturer related products
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"