41-NKA120-NAO
Manufacturer Part Number:
41-NKA120-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF AMBE
Manufacturer related products
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"