305W-ALP48H-O
Manufacturer Part Number:
305W-ALP48H-O
Part of Description:
PMI .190" LED 48V WIRE CLEAR AMB
Current :
2mA
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V
Manufacturer related products
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"