LS-2012-10"X10"-5PK
- Manufacturer Part Number:
- LS-2012-10"X10"-5PK
- Manufacturer/Brand:
- Aearo Technologies, a 3M company
- Part of Description:
- FOAM 54.02X1920" PLYURETHANE 5PK
- Stock Condition:
- 9
- Manufacturer :
- Product Category :
- Foam
- Color :
- Black
- Density :
- 320 kg/m³
- Material :
- Polyurethane
- Material Flammability Rating :
- UL94 HBF
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
- Thickness :
- 0.120" (3.05mm)