YB02KW01-5F24-JB
- Manufacturer Part Number:
- YB02KW01-5F24-JB
- Part of Description:
- LED PANEL INDICATOR GRN 24V
- Current :
- 10mA
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- 16.00mm Dia
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.63" (16.00mm)
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
- Voltage :
- 24V