R2LC-7.5-RGB
- Manufacturer Part Number:
- R2LC-7.5-RGB
- Manufacturer/Brand:
- Bivar, Inc.
- Part of Description:
- ORCA LIGHT PIPE ADAPTER
- Manufacturer :
- Bivar, Inc.
- Product Category :
- Light Pipes
- Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Configuration :
- Single
- Lens Size :
- 5.08mm
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Mounting Type :
- Board/Panel Mount, Press Fit
- Product Status :
- Active
- Type :
- Flexible 7.5" (190.5mm)