V802-100.0M
- Manufacturer Part Number:
- V802-100.0M
- Part of Description:
- XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±50ppm
- Current - Supply (Max) :
- 40mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V