R127055001
- Manufacturer Part Number:
- R127055001
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- SMA 2.9 / STRAIGHT PLUG SOLDER T
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- Coaxial Connector (RF) Assemblies
- Cable Group :
- 0.116" Semi Rigid
- Center Contact Material :
- Beryllium Copper
- Connector Style :
- SMA
- Connector Type :
- Plug, Male Pin
- Contact Termination :
- Solder
- Fastening Type :
- Threaded
- Features :
- Frequency - Max :
- 46 GHz
- Housing Color :
- Silver
- Impedance :
- 50Ohm