SU1C13UC
Manufacturer Part Number:
SU1C13UC
Part of Description:
CB PROTECTOR 1077 1P C 13A ACDC
Current Rating (Amps) :
13A
Voltage Rating - AC :
277 V
Voltage Rating - DC :
60 V