SU1C15UC
Manufacturer Part Number:
SU1C15UC
Part of Description:
CB PROTECTOR 1077 1P C 15A ACDC
Stock Condition:
8
Current Rating (Amps) :
15A
Voltage Rating - AC :
277 V
Voltage Rating - DC :
60 V