W67-X2Q12-10
- Manufacturer Part Number:
- W67-X2Q12-10
- Part of Description:
- CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277VAC
- Stock Condition:
- 268
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 277 V