TAJR105K020ANJ
Manufacturer Part Number:
TAJR105K020ANJ
Part of Description:
CAP TANT
Voltage - Rated :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
TAJR104K020ANJ KYOCERA AVX 8,259 CAP TANT
TAJR104K020HNJ KYOCERA AVX 9,975 CAP TANT 0.1UF 10% 20V 0805
TAJR104K020RNJ KYOCERA AVX 16,478 CAP TANT 0.1UF 10% 20V 0805
TAJR104K020SNJ KYOCERA AVX 6,890 CAP TANT
TAJR104K035RNJ KYOCERA AVX 15,143 CAP TANT 0.1UF 10% 35V 0805
TAJR104M020RNJ KYOCERA AVX 7,685 CAP TANT 0.1UF 20% 20V 0805
TAJR104M035RNJ KYOCERA AVX 2,821 CAP TANT 0.1UF 20% 35V 0805
TAJR105K010RNJ KYOCERA AVX 6,251 CAP TANT 1UF 10% 10V 0805
TAJR105K010SNJ KYOCERA AVX 7,871 CAP TANT
TAJR105K016ANJ KYOCERA AVX 7,588 CAP TANT
TAJR105K016RNJ KYOCERA AVX 27,851 CAP TANT 1UF 10% 16V 0805
TAJR105K020A KYOCERA AVX 9,291 CAP TANT 1UF 10% 20V 0805