96PR-102-UXPH-I
- Manufacturer Part Number:
- 96PR-102-UXPH-I
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- THERMAL PRINTER IND 600 DPI US
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Printers, Label Makers
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 600 dpi, 10/100 Mbps Ethernet, Print Speed 4" (102mm/s), Print Width 4" (101mm), Serial (RS-232), USB 2.0, USB Host