96PR-127-UB-D
- Manufacturer Part Number:
- 96PR-127-UB-D
- Manufacturer/Brand:
- Advantech
- Part of Description:
- DESKTOP PRINTER 300DPI USB/BT US
- Manufacturer :
- Advantech
- Product Category :
- Printers, Label Makers
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 300 dpi (12 dots/mm), Print Speed 5" (127mm/s), Print Width 4" (101mm), Bluetooth 4.0, USB 2.0