HWM2432U26BK
- Manufacturer Part Number:
- HWM2432U26BK
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- 32U 26IN SWING OUT WALL MOUNT
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Racks
- Color :
- Black
- Dimensions - Overall :
- 31.693" L x 24.685" W x 62.756" H (805.00mm x 627.00mm x 1594.00mm)
- Dimensions - Panel :
- 26.000" L x 19.000" W x 56.000" H (660.40mm x 482.60mm x 1422.40mm)