HWM2412U26BK
- Manufacturer Part Number:
- HWM2412U26BK
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- ENCLOSURE HARDWARE/ACCESSORIES
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Racks
- Color :
- Black
- Dimensions - Overall :
- 31.693" L x 24.685" W x 27.756" H (805.00mm x 627.00mm x 705.00mm)
- Dimensions - Panel :
- 26.000" L x 19.000" W x 21.000" H (660.40mm x 482.60mm x 533.40mm)