PF67000T12LG230
- Manufacturer Part Number:
- PF67000T12LG230
- Part of Description:
- FAN EXHAUST 230V 214W LT GRAY
- Size / Dimension :
- 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 368 CFM
- Voltage - Input :
- 230VAC