PF67000T12BK230
Manufacturer Part Number:
PF67000T12BK230
Manufacturer/Brand:
Hammond Manufacturing
Part of Description:
FAN EXHAUST 230V 214W BLACK
Manufacturer :
Hammond Manufacturing
Product Category :
Rack Thermal Management
Product Status :
Active
Size / Dimension :
12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
Specifications :
Fan, AC, Square, 368 CFM
Type :
Fan
Voltage - Input :
230VAC
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    BATT HOLDER AAA 2 CELL WIRE LEAD
    BATT CONNECT SNAP 9V 1 CELL WIRE
    BATT HOLDER AA 3 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AA 4 CELL WIRE LEADS
    BATT HOLDER AAA 1 CELL WIRE LEAD
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
PF67000T12BK Hammond Manufacturing 8,108 FAN EXHAUST 115V 95W BLACK