ASADHSADH26K254
- Manufacturer Part Number:
- ASADHSADH26K254
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 10"
- Stock Condition:
- 18
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 10.0" (254.0mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 26 AWG