ASADHSADH26K102
Manufacturer Part Number:
ASADHSADH26K102
Manufacturer/Brand:
JST
Part of Description:
JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 4"
Stock Condition:
778
Manufacturer :
JST
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
26 AWG