ASEHSEH22K305
- Manufacturer Part Number:
- ASEHSEH22K305
- Part of Description:
- JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 12"
- Length :
- 12.0" (304.8mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG