ASEHSEH22K51
- Manufacturer Part Number:
- ASEHSEH22K51
- Part of Description:
- JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 2"
- Length :
- 4.00" (101.60mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG