APALPA22K102
- Manufacturer Part Number:
- APALPA22K102
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 4"
- Stock Condition:
- 711
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Pin
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 4.00" (101.60mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 22 AWG