ANM125-M-5A
- Manufacturer Part Number:
- ANM125-M-5A
- Part of Description:
- MINI BLADE FUSE, 125V 5A-MARINE
- Color :
- Tan
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- Size / Dimension :
- 0.465" L x 0.157" W x 0.354" H (11.80mm x 4.00mm x 9.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 125 V