TGHHV2R00JE
Manufacturer Part Number:
TGHHV2R00JE
Part of Description:
TGHHV2R00JE
Stock Condition:
10
  • TE Connectivity AMP Connectors
    RES CHAS MNT 2 OHM 5% 25W
    RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 25W
    RES CHAS MNT 27 OHM 5% 25W
    RES CHAS MNT 82 OHM 5% 25W
    RES CHAS MNT 0.1 OHM 5% 50W