BJ100-DDT-P
Manufacturer Part Number:
BJ100-DDT-P
Part of Description:
SENSOR, PHOTO, DIFFUSE, 100MM SE
Stock Condition:
12
Output Configuration :
PNP - Dark-ON/Light-ON
Sensing Distance :
3.937" (100mm)
Voltage - Supply :
12V ~ 24V
Part Manufacturer Stock Description
BJ100-DDT Autonics USA 28 SENSOR, PHOTO, DIFFUSE, 100MM SE