NGD15N41CLT4G
- Manufacturer Part Number:
- NGD15N41CLT4G
- Manufacturer/Brand:
- onsemi
- Part of Description:
- IGNITION IGBT 15 AMPS, 410 VOLTS
- Manufacturer :
- onsemi
- Product Category :
- Unclassified
- Product Status :
- Active
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
- TS9224IYPT Precision rail-to-rail high output current op-amps
- TS982IYDWT High output current dual operational amplifier
- TSC103IDT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC103IPT High voltage, high side current sense amplifier
- TSC2010IST High voltage, precision, bidirectional current sense amplifier
- Detailed explanation of DSP technology
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- Equipment manufacturers also lack cores
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| NGD15N41ACLT4G | onsemi | 6,459 | INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO |
| NGD15N41ACLT4G | Littelfuse | 8,927 | IGBT 440V 15A DPAK |
| NGD15N41CLT4 | onsemi | 6,826 | IGBT 440V 15A 107W DPAK |
| NGD15N41CLT4G | Littelfuse | 6,655 | IGBT 440V 15A 107W DPAK |