MCRL007020K00JHB00
- Manufacturer Part Number:
- MCRL007020K00JHB00
- Manufacturer/Brand:
- Vishay / Huntington Electric, Inc.
- Part of Description:
- RES CHAS MNT 20K OHM 5% 70W