HFT5000-30/15-0-SP
- Manufacturer Part Number:
- HFT5000-30/15-0-SP
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- HEATSHRK FABRIC BLK 1=1M
- Stock Condition:
- 360
- Manufacturer :
- Product Category :
- Heat Shrink Fabric
- Color :
- Black
- Diameter - Inner, Recovered :
- 0.59" (15.0mm)
- Diameter - Inner, Supplied :
- 1.18" (30.0mm)