HFT5000-20/10-0-285MM
- Manufacturer Part Number:
- HFT5000-20/10-0-285MM
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- HEATSHRINK FAB 2:1 0.79" 285MM
- Manufacturer :
- Product Category :
- Heat Shrink Fabric
- Color :
- Black
- Diameter - Inner, Recovered :
- 0.39" (9.9mm)
- Diameter - Inner, Supplied :
- 0.79" (20.1mm)
- Length :
- 11.220" (285.00mm)