TPX255950MT-7089A1
Manufacturer Part Number:
TPX255950MT-7089A1
Manufacturer/Brand:
TDK Corporation
Part of Description:
MULTILAYER TRIPLEXER FOR LTE/5GH
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
617MHz ~ 960MHz / 3.3GHz ~ 5.95GHz