TPX205950MT-7036A1
- Manufacturer Part Number:
- TPX205950MT-7036A1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- MULTILAYER HIGH PASS FILTER FOR
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.559GHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz