DPX315950DT-5005B2
Manufacturer Part Number:
DPX315950DT-5005B2
Manufacturer/Brand:
TDK Corporation
Part of Description:
RF DIPLEXER 2.4GHZ/5.425GHZ 1206
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
2.3GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz