DPX315950DT-5006C1
- Manufacturer Part Number:
- DPX315950DT-5006C1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 2.45/5.475GHZ 1206
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5GHz ~ 5.95GHz