MAMF-011070-TR1000
Manufacturer Part Number:
MAMF-011070-TR1000
Manufacturer/Brand:
MACOM Technology Solutions
Part of Description:
HIGH POWER SWITCH W/BOOST DRV, H
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
Function :
Mounting Type :
Package / Case :
Product Status :
Active
RF Type :
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD