R432275000
Manufacturer Part Number:
R432275000
Manufacturer/Brand:
Radiall USA, Inc.
Part of Description:
COUPLER: N 0.25-0.5GHZ 30DB
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Directional Coupler
Applications :
General Purpose
Coupler Type :
Standard
Coupling Factor :
30dB
Frequency :
250MHz ~ 500MHz
Insertion Loss :
0.4dB
Isolation :
Package / Case :
Module
Power - Max :
500W
Product Status :
Active
Return Loss :
Supplier Device Package :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
    BAN2 U-LINK SPL AMD BLUE D12MM
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD GRE
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD RED
Catalog related products
  • Anaren Wireless / TTM Technologies
    IC 5G DIRECTIONAL COUPLER 0805
    IC 5G DIRECTIONAL COUPLER 0805
    DIRECTIONAL COUPLER 5G 4DB 0805
Related products
Part Manufacturer Stock Description
R4320 Microchip Technology 6,095 DIODE GEN PURP 200V 150A DO205AA
R4320C - HADRON CAEN RFID 47 4-PORT RAIN RFID READER MODULE
R4320D Microchip Technology 8,641 DIODE GEN PURP 200V 150A DO205AA