R432175000
- Manufacturer Part Number:
- R432175000
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- COUPLER: N 0.15-0.3GHZ 30DB
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- RF Directional Coupler
- Applications :
- General Purpose
- Coupler Type :
- Standard
- Coupling Factor :
- 30 ± 0.3dB
- Frequency :
- 150MHz ~ 300MHz
- Insertion Loss :
- 0.4dB
- Isolation :
- Package / Case :
- Module
- Power - Max :
- 500W