JG24-0.25HPX-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG24-0.25HPX-ESD
- Part of Description:
- 24G 0.25" HP SERIES TIP ID .012"
- Gauge :
- 24
- Inner Diameter :
- 0.012" (0.31mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.022" (0.56mm)