JG16-0.25HP-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG16-0.25HP-ESD
- Part of Description:
- 16G 0.25" HP SERIES TIP ID .047"
- Gauge :
- 16
- Inner Diameter :
- 0.047" (1.19mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.065" (1.65mm)