JG12-0.5HPX
- Manufacturer Part Number:
- JG12-0.5HPX
- Manufacturer/Brand:
- Jensen Global Inc.
- Part of Description:
- 50PC 12G 0.5" HP SERIES TIP ID .
- Stock Condition:
- 6
- Manufacturer :
- Jensen Global Inc.
- Product Category :
- Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
- Color :
- Blue
- Gauge :
- 12
- Inner Diameter :
- 0.089" (2.26mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.109" (2.77mm)