JG15-0.5HP-ESD
- Manufacturer Part Number:
- JG15-0.5HP-ESD
- Part of Description:
- 15G 0.5" HP SERIES TIP ID .052"
- Gauge :
- 15
- Inner Diameter :
- 0.054" (1.37mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.072" (1.83mm)