JG25-0.5HP-45
- Manufacturer Part Number:
- JG25-0.5HP-45
- Manufacturer/Brand:
- Jensen Global Inc.
- Part of Description:
- 25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
- Manufacturer :
- Jensen Global Inc.
- Product Category :
- Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
- Color :
- Red
- Gauge :
- 25
- Inner Diameter :
- 0.010" (0.25mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.020" (0.51mm)