JG19-0.5HP-45
- Manufacturer Part Number:
- JG19-0.5HP-45
- Part of Description:
- 19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
- Color :
- Black
- Gauge :
- 19
- Inner Diameter :
- 0.027" (0.69mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.041" (1.04mm)