JG17-0.5HP-90
Manufacturer Part Number:
JG17-0.5HP-90
Manufacturer/Brand:
Jensen Global Inc.
Part of Description:
17G 0.5" HP SERIES TIP ID .040"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Product Category :
Dispensing Equipment - Tips, Nozzles
Color :
White
Gauge :
17
Inner Diameter :
0.040" (1.02mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.059" (1.50mm)