JG14-0.25HPX
- Manufacturer Part Number:
- JG14-0.25HPX
- Part of Description:
- 14G 0.25" HP SERIES TIP ID .059"
- Color :
- Olive
- Gauge :
- 14
- Inner Diameter :
- 0.059" (1.50mm)
- Number of Pieces :
- 50
- Outer Diameter :
- 0.072" (1.83mm)