PLA600F-15-G
Manufacturer Part Number:
PLA600F-15-G
Part of Description:
AC/DC CONVERTER 15V
Current - Output 1 :
40 A
Efficiency :
84%
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
15V