GW13J50K0E
- Manufacturer Part Number:
- GW13J50K0E
- Part of Description:
- RES CAP BLEEDER 50K OHM 5% 13W
- Mounting Type :
- Capacitor, 31.8mm Pitch
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Power (Watts) :
- 13W
- Resistance :
- 50 kOhms
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%