LFP300F-24-TY
- Manufacturer Part Number:
- LFP300F-24-TY
- Part of Description:
- AC/DC CONVERTER 24V
- Current - Output 1 :
- 12.5 A
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V