LQ057Q3DC03A
- Manufacturer Part Number:
- LQ057Q3DC03A
- Part of Description:
- LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7"
- Diagonal Screen Size :
- 5.7" (144.78mm)
- Dot Pixels :
- 320 x 240 (QVGA)
- Viewing Area :
- 115.20mm W x 86.40mm H