OK162-12-OR-V
Manufacturer Part Number:
OK162-12-OR-V
Character Size :
5.55mm H x 2.95mm W
Dot Size :
0.55mm W x 0.65mm H
Interface :
I²C, RS-232, TTL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Outline L x W x H :
80.00mm x 36.00mm x 25.10mm
Product Status :
Obsolete
Text Color :
Red
Viewing Area :
66.00mm L x 16.00mm W
Voltage - Supply :
9V ~ 15V
    CABLE MINI USB INTERNAL
    POWER CABLE 12V
    POWER CABLE 5V